Dozowniki Mydła, Podajniki Papieru Toaletowego i Ręczników Papierowych | Suszarki do Rąk

Stanowią obowiązkowe wyposażenie w każdej publicznej toalecie, dozowniki do mydła oraz podajniki papieru pozwalają zadbać o porządek, a jednocześnie umożliwiają kontrolę zużycia środków higienicznych i łatwego uzupełniania w razie potrzeby.
Naszym klientom oferujemy sprawdzone produkty, które wykonane zostały z trwałego i odpornego na uszkodzenia materiału ABS. Każdy z nich został wyposażony w okienko kontrolne, za pomocą którego można sprawdzić ile papieru, mydła lub ręczników pozostało w środku.
Jednak podajniki i dozowniki to nie wszystko co mamy do zaoferowania, ponieważ w naszym sklepie można kupić także automatyczne suszarki do rąk. Dzięki dużej mocy czas suszenia rąk wynosi około 25 sekund, a co za tym idzie korzystanie z niej nie jest uciążliwe dla użytkowników. Klientom oferujemy również odświeżacze powietrza do automatu w wielu różnych zapachach.
  • Show Sidebar
Active filters
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć