Dezynfekcja i ochrona osobista

Oferta naszej firmy została ostatnio wzbogacona o produkty do dezynfekcji. Polecamy między innymi płynny koncentrat myjący, który jest przeznaczony dla obszaru spożywczego. Służy do czyszczenia podłóg, ścian, blatów, a także różnego rodzaju sprzętów kuchennych. Dodatkowym atutem płynu jest możliwość używania go w przestrzeniach chłodniczych, a dzięki swej bezwonności nie jest przyczyną nieprzyjemnego zapachu wytwarzanego przez chemikalia.

Odpowiednia dezynfekcja jest niezwykle ważna, dlatego w ostatnim czasie propozycja naszego sklepu internetowego została wzbogacona o płyn do rąk o działaniu bakteriobójczym. Środek jest bezpieczny zarówno przez dorosłych, jak i dzieci, a dzięki braku konieczności spłukiwania, może być on stosowany w przestrzeniach publicznych, jak toalety, szpitale, salony kosmetyczne, fabryki, stacje benzynowe czy obiekty sportowe. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami naszej firmy oraz do wybrania środków najbardziej spełniających Państwa oczekiwania.
  • Show Sidebar
Active filters
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć