Dozowniki

Zachowanie wysokich standardów higieny w obiektach użyteczności publicznej to odpowiedzialne i jednocześnie trudne zadanie. Dlatego też – w zależności od konkretnych wymagań – w każdej ogólnodostępnej toalecie powinien znaleźć się nowoczesny dozownik do mydła na fotokomórkę lub dozownik łokciowy. Jako że do ich uruchomienia nie jest potrzebne dotknięcie dłonią, urządzenia te pozwalają znacząco zredukować ryzyko rozprzestrzeniania się różnego rodzaju chorób. Automatyczne dozowniki do mydła lub środków dezynfekcyjnych to sprawdzone rozwiązanie, które przez szereg lat zdążyło już udowodnić swoją niebagatelną wartość użytkową.

Każdy z dostępnych w naszej ofercie produktów został wykonany z wysokojakościowych tworzyw sztucznych, co oczywiście wpłynęło na bardzo istotny parametr, czyli wytrzymałość. W razie zaistnienia takiej konieczności – zakupiony przez Państwa dozownik może również zostać wyposażony w specjalistycznie zaprojektowany stojak, który wyklucza konieczność montażu urządzenia bezpośrednio do ściany. Zaopartujemy klientów z całego kraju!

  • Show Sidebar
Active filters
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć