1. Zgodnie z ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) klient może zrezygnować z towaru kupionego w Sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
  2. Jeśli zwrot nastąpi w przeciągu tych 14 dni gwarantujemy zwrot całej kwoty zapłaconej za towar przelewem na rachunek Klienta.
  3. Kupujący ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu
  4. Fakt zamiaru zwrotu towaru należy każdorazowo zgłosić w formie oświadczenia pisemnego albo w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej u obsługi Sklepu w celu ustalenia szczegółów i terminu dostawy przesyłki.
  5. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.

Na wszystkie oferowane przez sklep internetowy hiprom.pl towary Klientom (zgodnie z Kodeksem Cywilnym) przysługuje 1 rok rękojmi za wady fizyczne. Bezpłatna gwarancja na oferowane przez hiprom.pl artykuły zależy od ich producentów i dystrybutorów.