Jak wybrać podajnik papieru toaletowego? Poznaj nasze TOP 4

Jak wybrać podajnik papieru toaletowego? Poznaj nasze TOP 4

Odpowiedni podajnik na papier toaletowy jest jednym z kluczowych elementów jeśli chodzi o wyposażenie toalet w instytucjach, biurach czy w miejscach, gdzie mamy do czynienia z masowym przemieszczaniem się ludzi. Nieodpowiedni podajnik papieru toaletowego to nie tylko kwestia reputacji, ale też zwiększonych kosztów obsługi. Jak wybrać podajnik papieru toaletowego?


Podajnik Papieru Toaletowego Jumbo Stalowy

Ten podajnik został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Jest trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne i wszelkie odkształcenia wynikające z codziennego użytkowania. Mieści się w nim papier o średnicy nawet do dwudziestu centymetrów, dzięki temu ten dozownik papieru toaletowego jest wydajny. Zabezpieczeniem jest metalowy zamek na kluczyk. Ma też kompaktowe wymiary. Jego wysokość to 22,5 centymetra. Głębokość - 13 cm. Szerokość - 22 cm.


Tradycyjny Podajnik Papieru Toaletowego

W niektórych przypadkach nie ma potrzeby instalowania urządzenia typu Jumbo i wystarczy zwykły podajnik. Papier można tutaj zmieścić w rolce od 180 do 220 milimetrów. Sam podajnik jest wykonany z plastiku i utrzymany w szaro – białej tonacji. Jest nieco większy niż poprzednia nasza propozycja. Ma wysokość: 260 mm, - szerokość: 240 mm, - głębokość: 130 mm. Cechą wyróżniającą jest okienko kontrolne, które pozwala w wygodny sposób kontrolować zużycie papieru.


Podajnik Papieru Toaletowego Jumbo

Jaki podajnik na papier toaletowy będzie przydatny w instytucjach, gdzie występuje szczególne natężenie ruchu? W takim przypadku sprawdzi się podajnik papieru toaletowego jumbo z pojemnością do 25 centymetrów. Podobnie jak poprzedni model ma okienko, które pozwala nam sprawdzić poziom zużycia papieru. Nowoczesny design, wyjątkowa trwałość i odporność jest gwarantowana przez ścianki o grubości 4 mm. Jeśli chcesz wiedzieć jaki dozownik na papier toaletowy ma odpowiednie zabezpieczenia, to ten model będzie optymalnym wyborem.


Podajnik Papieru Toaletowego Jumbo

Jeśli interesuje cię jaki podajnik papieru toaletowego łączy w sobie trwałość, jakość, a jednocześnie lekkość konstrukcji, to ten model będzie odpowiedni. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa ABS. Brak elementów metalowych sprawia, że niegroźna jest mu rdza. Wadą jest jedynie mała pojemność. Znajdują tu zastosowanie rolki o maksymalnej średnicy 19 centymetrów.

All comments