Jak wybrać wózek hotelowy? - wszystko, co musisz wiedzieć

Jak wybrać wózek hotelowy? - wszystko, co musisz wiedzieć

Dla każdej osoby prowadzącej działalność gospodarczą związaną z zakwaterowaniem jednym z kluczowych pytań jest to jaki wózek hotelowy kupić? W naszym zestawieniu proponujemy cztery różniące się od siebie modele.


Znaczenie wózka

Sprzątanie jest ważnym mechanizmem prawidłowego funkcjonowania każdego hotelu. Aby to przeprowadzić sprawnie, niezbędny jest dobrej jakości wózek hotelowy na pościel. Takie wózki hotelowe dla pokojowych są kupowane są najczęściej na etapie kompleksowego wyposażenia hotelu. Wybierając wózek, należy zwrócić uwagę na jego pojemność, wygląd oraz funkcjonalność. 


Wózek Hotelowy Capri 1c

To wysokiej jakości wózek hotelowy. Jak wybrać połączenie funkcjonalności i jakości? Odpowiedzią jest ten wózek włoskiej firmy. VDM. Ten wózek hotelowy jest wykonany z wytrzymałego tworzywa i został wyposażony w metalowy stelaż. Ma 3 półki i jedną – zamykaną na zamek szufladę. W wyposażeniu znajduję się też 150 litrowy worek i składany uchwyt. Wszystko zamykają estetyczne panele. To idealny wózek hotelowy na brudną pościel. 125 milimetrowe kółka pracują bardzo cicho, co jest jedną z jego zalet. 


Vdm Wózek Hotelowy Ischia 12c

Jaki wózek hotelowy będzie odpowiedni dla większych obiektów? Ten model sprawdzi się w tym przypadku idealnie. W porównaniu do poprzedniego modelu ma aż 6 półek i 2 szuflady oraz pojemność na dwa worki, które są wygodnie zabezpieczone. Mimo większej pojemności i objętości porusza się dynamicznie i cicho. To idealna opcja na wózek hotelowy bagażowy.


Vdm Wózek Hotelowy Ischia 15c

Jeśli potrzebny ci naprawdę profesjonalny wózek hotelowy na pranie, to ten model będzie optymalny. Pozwala na przetransportowanie 300 litrów materiału. Takie wózki są idealne w przypadku większych jednostek hotelowych lub tam, gdzie występuje duża rotacja gości, co oznacza w praktyce konieczność dokonywania częstej zmiany pościeli. Odpowiednia ilość półek i szuflad sprawia, że doskonale sprawdzi się na przykład w hostelach. 


Wózek Hotelowy Na Brudną Pościel + Worek 200 L

W niektórych przypadkach wskazane jest zróżnicowanie wózków w zależności od rodzaju transportowanego materiału. Ten wózek hotelowy dla pokojowych został specjalnie zaprojektowany do przewożenia pościeli. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających szybkiego i lekkiego wózka, który będzie jednocześnie miał dużą pojemność. Doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pościel musi być zmieniana codziennie. 

All comments