Mopy profesjonalne - na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Mopy profesjonalne - na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Profesjonalne mopy gwarantują dokładne czyszczenie podłóg w krótkim czasie, ze względu na to są jednymi z najpopularniejszych środków czystości dla firm sprzątających. Posiadamy mopy przeznaczone do zmywania, zamiatania oraz osuszania wielu rodzajów powierzchni. Dzięki nim możesz  zachować należyty porządek i czystość. Taki profesjonalny mop daje możliwość czyszczenia nawet bardzo dużych powierzchni takich jakie są np. w szkołach, szpitalach, biurach. Oferujemy mopy płaskie wykonane z mikrofibry lub bawełny, paskowe i sznurkowe oraz te służące do dezynfekcji podłóg i posadzek. Te wysokiej jakości mopy są w stanie wchłonąć duże ilości wilgotnością, ponadto nasze produkty są wykonane z tworzywa, który jest w stanie służyć do profesjonalnego sprzątania przez bardzo długi czas. Jest to definitywna różnica w porównaniu do mopów, które są dostępne w sklepach.


Mopy profesjonalne - jakie wybrać do mycia podłóg

Nasza firma przychodzi z pomocą przy wyborze odpowiedniego rodzaju mopów, które najlepiej przyczynią się do zachowania czystości wybranej przestrzeni. Istnieje wiele rodzajów, jednak najpopularniejsze są te wykonane z mikrofazy, co sprawia, że podczas sprzątania na podłodze jest szybko sucho. W wielu sytuacjach przestrzeń wymaga konkretnego rodzaju technologii, dlatego warto rozważyć, które rozwiązanie będzie najlepsze. To powoduje, że praca staje się łatwiejsza i przyjemniejsza do wykonywania, gdy widzisz, że używany sprzęt spełnia swoje zadanie. 


Mop płaski, mop sznurkowy, a może akrylowy? Sam najlepiej wiesz, czego Ci potrzeba!

Oferujemy wiele rozwiązań, które dopasujemy wszystko pod względem rodzaju podłogi, materiału wykonania, a także jego kształtu. Często też cena nie jest najważniejsza, ponieważ w trakcie robienia zakup widząc wiele różnych modeli musisz  zastanowić się, który model będzie najlepszym rozwiązaniem. Profesjonalne produkty mogą być bardzo skuteczne, lecz muszą być używane zgodnie z ich przeznaczeniem. Z naszych usług korzystają małe i duże przedsiębiorstwa, a także osoby przyjmujące zlecenia prywatnie. Nowoczesna technologia sprawia , że cały proces sprzątania przebiega bezdotykowo. Warto rozważyć zakup specjalnej prasy, która służy do wyciskania mopów. Jest to wygodne rozwiązanie ze względu na to, że nie trzeba martwić się zdejmowaniem nakładek ze stelaża. Mop płaski jest bardzo częstym rozwiązaniem używanym przez wiele profesjonalnych firm, które świadczą swoje usługi. Dzieje się tak, ponieważ jest on idealny do czyszczenia dużych powierzchni ze względu na jej szerokość, która sięga 40 cm. Jest także jest prosty w obsłudze ze względu na wymienne końcówki. Mopy sznurkowe mają także dużo zalet, ponieważ nadają się do mycia każdej powierzchni i nie zostawiają smug. Są idealne dla osób, które używają ich w codziennej pracy ze względu na dużą chłonność wody oraz łatwe czyszczenie. Dużym zainteresowaniem cieszy się mop wykonany z akrylu ze względu na większą powierzchnię, która sięga do 100 cm. Jest przeznaczona do zamiatania i często sprawdza się lepiej, niż tradycyjna szczotka. Są to najpopularniejsze akcesoria spośród naszej oferty, jednak jeśli chcesz sprawdzić inne opcje, to zachęcamy do sprawdzenia wszystkich naszych produktów. Jeżeli podane informacje są niewystarczające, to prosimy zadzwonić do naszej obsługi w celu uzyskania dodatkowych wskazówek.

All comments