Wózki do sprzątania

Swoje zastosowanie znajdują najczęściej w biurach, galeriach, szkołach i różnych innych miejscach publicznych, w których każdego dnia przebywa wiele osób. Oferujemy wózki do sprzątania jedno- lub dwu wiaderkowe uzupełnione o inne przydatne funkcje, np. wyciskarkę szczękową, pojemnik na śmieci czy worek na brudną pościel. Dzięki nim usuwanie zabrudzeń będzie o wiele łatwiejsze. Proponujemy również praktyczne wyposażenie dodatkowe do takich artykułów. Akcesoria do wózków zwiększają ich funkcjonalność i wygodę użytkowania.
Wszystkie z dostępnych w naszej ofercie produktów posiadają samoskrętne kółka, które znacznie ułatwiają prowadzanie wózka do sprzątania i pozwalają na wygodne przemieszczanie się z nim po obiekcie. Wiele tego typu produktów posiada także specjalny pojemnik do umieszczenia detergentów do bieżącego mycia posadzek oraz wyciskarki ułatwiające odsączanie mopa. Wszystkie te udogodnienia sprawiają, że praca przy użyciu tego typu sprzętu wykonywana jest o wiele szybciej i wydajniej.

Wózki do sprzątania z wiadrami

Oferta obejmuje m.in. wózki serwisowe i wózki hotelowe, które sprawdzają się w intensywnie eksploatowanych obiektach komercyjnych. Wózki do sprzątania posiadają dodatkowo szereg półek, kuwety czy zamykane wiadra na środki czystości. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją poszczególnych produktów. Zaliczają się do nich również wiadra na kółkach z wyciskarką oraz specjalistyczne, modułowe wózki do sprzątania. Zapewniamy wysoką jakość proponowanych modeli oraz pomoc w dopasowaniu ich do konkretnego zastosowania.
  • Show Sidebar
Active filters
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć