Wózki do sprzątania

Wózki do sprzątania to funkcjonalne i niezawodne narzędzia pracy, które sprawdzają się zwłaszcza w takich obiektach jak biura, szkoły, galerie itd. Modele dostępne w naszej ofercie występują w różnych wariantach. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi wózkami dostępnymi w naszej ofercie.

Czym jest wózek sprzątający?

Popularne wózki sprzątające to przyrządy, które - w zależności od wariantu - wyposażone są w różne akcesoria przeznaczone do sprzątania powierzchni, a także w narzędzia pomocnicze. Wózek umożliwia:

  • oddzielenie wody czystej od brudnej,

  • zamocowanie worka na zanieczyszczenia stałe,

  • przymocowanie mopa lub innego przyrządu sprzątającego,

  • podłączenie wyciskarki do usuwania nadmiaru wody z mopa,

  • przechowywanie różnych akcesoriów (np. tabliczka ostrzegawcza, worek na brudną pościel itd.).

Każdy dostępny w naszej ofercie wózek z mopem to przyrząd napędzany ręcznie. Jego stosunkowo niewielkie rozmiary sprawiają, że można z jego pomocą usunąć zabrudzenia nawet z najbardziej trudno dostępnych miejsc.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w wózki sprzątające?

Po pierwsze - korzystanie z oferowanych przez nas wózków sprzątających jest bardzo wygodne. Mając do dyspozycji tak rozbudowany zestaw, nie trzeba nosić ze sobą wiaderka. Pchanie wózka jest z punktu widzenia użytkownika znacznie bardziej komfortowe niż noszenie wiaderka z wyciskaczem i mopa. Po drugie - wózek serwisowy do sprzątania ma wszystkie niezbędne akcesoria do czyszczenia powierzchni. W skład zestawu wchodzi np. pojemnik na detergent ułatwiający jego dozowanie, a także wyciskarka przeznaczona do odsączania mopa (doczołowa lub szczękowa).

Dzięki kompletnym i funkcjonalnym wózkom mycie posadzek i usuwanie z nich nadmiaru wody jest dużo łatwiejsze, co przekłada się na zwiększoną wydajność pracy. Dlaczego warto je wybrać?

  1. Wózek sprzątający to przyrząd dostępny w wielu różnych wariantach. To od naszych klientów zależy, czy wybiorą niewielki model do sprzątania małego magazynu lub niewielkiego sklepu, czy też duży sprzęt przeznaczony do czyszczenia intensywnie eksploatowanych pomieszczeń.

  2. Nasze wózki posiadają szereg półek, na których można ustawić różne akcesoria. To dodatkowe płaszczyzny robocze, które mogą być wykorzystane przez użytkownika jako ergonomiczne blaty ułatwiające pracę.

  3. W naszej ofercie znajdują się też specjalne, modułowe wózki sprzątające, które są przeznaczone do specjalnych zastosowań. Dzięki nim można z łatwością wyczyścić przestrzenie wymagające specjalnej uwagi.

Reasumując, oferujemy wózki o wszechstronnych możliwościach, które wyróżniają się bardzo wysoką jakością. Który z nich będzie dla Państwa idealny?