Odświeżacze żelowe, wkładki do pisuaru

Pisuary jeszcze do niedawna kojarzone były wyłącznie z toaletami publicznymi, dziś jednak znajdują swoje zastosowanie coraz częściej w prywatnych domach, szczególnie tych, w których znajduje się więcej niż jedna łazienka. O pisuar podobnie jak o toaletę należy odpowiednio dbać, aby nie wydostawał się z nich nieprzyjemny zapach. Idealnie sprawdzą się tu wkładki żelowe do pisuarów, które nie tylko zapewnią ładny zapach, ale również odpowiednią czystość.

Dlaczego warto używać odświeżaczy do pisuarów?

Żelowe wkładki przeznaczone do stosowania w pisuarach neutralizują nieprzyjemny zapach moczu, zastępując go znacznie przyjemniejszym aromatem. Takie żelowe zapachy przydatne będą nie tylko w domach prywatnych, ale i toaletach publicznych znajdujących się na dworcach, w centrach handlowych, biurach itp. Szczególnie w miejscach publicznych, w których z toalet każdego dnia korzysta mnóstwo osób, dbałość o higienę nie jest prosta. Żelowe wkładki do pisuaru mogą w łatwy sposób ten problem rozwiązać. Dla zwiększenia efektu i poprawy zapachu w pomieszczeniu, w którym znajduje się pisuar, warto dodatkowo zastosować żelowy odświeżacz powietrza.

Wkładki zapachowe do pisuarów to produktu łatwo dostępne, w szerokiej gamie zapachowej, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Dlaczego wkładka żelowa do pisuaru to dobre rozwiązanie? Przede wszystkim jej obecność pozwala zachować higienę oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy w toalecie. Wkładki są elastyczne, przez co można dopasować je do każdego pisuaru. Bardzo dobrze przylegają do ścianek, jednocześnie zabezpieczając odpływ przed zatkaniem. Wkładka posiada kilka/kilkanaście dziurek pozwalających na swobodny przepływ płynów.

Jak działają wkładki do pisuarów?

Wkładki to pisuarów dostępne są w różnych kolorach, rozmiarach i zapachach, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego do pomieszczenia, w którym zostaną wykorzystane. Dzięki zastosowaniu dobrej jakości tworzyw sztucznych zapach wkładek utrzymuje się nawet przez 30 dni. Dla ułatwienia wiele z nich wyposażono w znaczniki informujące o konieczności wymiany na nową wkładkę.
Wkładki do pisuarów powstają przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Dzięki temu nie tylko oferują większą ilość świeżego zapachu niż podobne produkty, ale również zawarte w nich specjalne bakterie częściowo czyszczą pisuar, ułatwiając utrzymanie go w należytej higienie.

Do stosowania w domach prywatnych i miejscach publicznych

W domach prywatnych utrzymanie pisuaru w czystości zazwyczaj nie stanowi większego problemu. Ten pojawia się w publicznych toaletach - dla niektórych osób wizyta w takich miejscach nie należy do najprzyjemniejszych przede wszystkim ze względu na brak właściwej higieny w takich miejscach. Wielu właścicieli obiektów publicznych niestety często zapomina o tym, że dyskomfort w toalecie może zniechęcić do ponownego odwiedzenia takiego miejsca, dlatego istotne jest, by pamiętać o szczególnej dbałości o higienę pomieszczeń sanitarnych, w tym o zapach, jaki w nich panuje. Dla wielu osób korzystających z publicznych toalet takie miejsce jest siedliskiem dużej ilości zarazków. Jest yo prawda, jednak ich ilość można znacząco zminimalizować poprzez zastosowanie wkładek - te nie tylko neutralizują nieprzyjemne zapachy, ale również pozwalają walczyć z większością szkodliwych bakterii.

Żelowa wkładka do pisuaru ma trwały i naturalny zapach, przyjemny, ale nie drażniący, zupełnie nie kojarzy się z popularnymi środkami czystości. Co ważne jest to skuteczne, a przy tym stosunkowo niedrogie rozwiązanie, pozwalające na utrzymanie właściwej higieny w pisuarze.

Jak jeszcze można zadbać o higienę i przyjemny zapach w toalecie?

Dbałość o higienę i komfort w toaletach jest bardzo ważna, niezależnie od tego, czy jest to pomieszczenie w domu, czy też w przestrzeni publicznej. Przydatne będą nie tylko wkładki do pisuarów. Świetnie w takich miejscach sprawdzi się odświeżacz żelowy czy specjalny dozownik do odświeżacza. Oba skutecznie radzą sobie z niwelowaniem nieprzyjemnych zapachów w toalecie.