Papiery toaletowe

Nasze przedsiębiorstwo posiada bardzo duże doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości detergentów oraz akcesoriów do utrzymania czystości. W ostatnim czasie oferta firmy została wzbogacona między innymi o papiery toaletowe. Posiadamy zarówno asortyment składający się z szarych rolek, a także bardzo przyjemnych w dotyku, białych. Dostarczane produkty posiadają dwie warstwy, co zabezpiecza je przed przedarciem. Duże firmy i korporacje wybierają rolki pakowane po 12 sztuk, ponieważ są to papiery do podajników. Dostarczane przez nas rolki mają od 150 do 400m, natomiast posiadamy także mniejsze akcesoria o długości 68m.
Oferowane przez nas papiery toaletowe są dostępne w wielu konfiguracjach i długościach, dzięki czemu każdy z klientów znajdzie produkt odpowiedni dla swoich potrzeb. Dodatkowo posiadany asortyment został wykonany ze specjalnego materiału niepozwalającego na zatkanie instalacji kanalizacyjnej. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących w naszej ofercie oraz do wybrania asortymentu najbardziej spełniającego Państwa oczekiwania.
  • Show Sidebar
Active filters
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć