Środki czystości / chemia

Jeśli chcesz szybko i skutecznie pozbyć się różnego rodzaju zabrudzeń, to koniecznie sprawdź dostępne w naszym asortymencie środki czystości.
Oferujemy szeroki wybór produktów marki Eco Shine, Kiehl oraz Dolphin. Znajdziesz wśród nich płyny do mycia szyb i luster, które nie pozostawiają smug i sprawiają, że szklane powierzchnie doskonale się prezentują, a także te do usuwania kamienia z sanitariatów. W naszym asortymencie dostępny jest także uniwersalny środek Multishine, za pomocą którego usuniesz brud z drewna, szkła, plastiku i wielu innych powierzchni.

Koncentraty do mycia posadzek

W biurach, hotelach, restauracjach i innych dużych obiektach doskonale sprawdzą się także koncentraty do mycia posadzek, w naszym sklepie znajdziesz je w ekonomicznych 5 litrowych opakowaniach. Należy pamiętać, że środki czystości to nie tylko detergenty, ale również proszki do prania. Ten dostępny w naszej ofercie jest wolny od fosforanów i dobrze usuwa plamy. Nasze koncentraty do mycia podłóg doskonale sprawdzą się podczas sprzątania z wykorzystaniem wózków hotelowychserwisowych w większych obiektach.