PUDOL

Profesjonalne środki czyszczące PUDOL to produkty do zadań specjalnych, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej firmy sprzątającej. Oferowane przez markę detergenty charakteryzują się wysoką skutecznością działania oraz znakomitą wydajnością. To środki ekonomiczne, sprawdzające się do czyszczenia oraz konserwacji wszelkiego rodzaju powierzchni.

Środki czystości PUDOL- co obejmują?

W ofercie producenta znajdują się oszczędne w dozowaniu koncentraty do czyszczenia: podłóg, okien, sanitariów. Sprawdzone produkty silnie rozpuszczające brud i odtłuszczające. Specjalne preparaty do konserwacji posadzek na wysoki połysk, a także uniwersalne preparaty do codziennego mycia oraz pasty do czyszczenia rąk. Wszystkie preparaty powstały z myślą o środowisku naturalnym. Firma dba o to, aby ich receptury były nieustannie ulepszane, a znajdujące się w nich substancje są biodegradowalne. Środki czystości PUDOL zawierają często naturalne substancje o skutecznym i bezpiecznym dla człowieka działaniu. Wybierając je, można mieć pewność co do uzyskania efektu nieskazitelnej czystości. Proponujemy profesjonalną chemię marki PUDOL o różnej pojemności: 1l, 3l, 5l, 10l.

Chemia od marki PUDOL- gdzie się sprawdzi?

Profesjonalne detergenty, w tym środki czyszczące na bazie alkoholu polecane są między innymi:

  • biurom,

  • halom produkcyjnym,

  • magazynom,

  • warsztatom samochodowym,

  • hotelom,

  • punktom gastronomicznym,

  • szkołom,

  • urzędom,

  • placówkom medycznym.

Silnie czyszczące preparaty to nieodłączny element wyposażenia firm sprzątających. Co ważne, takie środki mogą stanowić wydajniejszą, skuteczniejszą i bardziej ekonomiczną alternatywę dla chemii domowej.


Koncentraty do mycia posadzek

Silnie skoncentrowane środki czyszczące na bazie alkoholu idealnie sprawdzają się do konserwacji posadzek wykończonych na wysoki połysk. Preparaty te znajdują zastosowanie do nawierzchni z tworzyw sztucznych, ale także kamienia oraz ceramiki. Zapewniają wysoki połysk, bez nieestetycznych smug. Co ważne, nadają się też do stosowania w automatycznych maszynach do czyszczenia. Radzą sobie z trudnymi powierzchniami jak marmur, klinkier szkliwiony czy podłogi z wypustkami.

Oferta producenta PUDOL obejmuje szeroką gamę produktów, a jego doświadczenie mówi samo za sobie. Ponad 100 lat działania marki na rynku pozwoliło na staranne opracowanie poszczególnych receptur, dzięki czemu działanie ich środków czystości jest szybkie, efektowne i bezpieczne dla czyszczonych powierzchni oraz zdrowia człowieka. Oczywiście, należy pamiętać, aby zawsze stosować się do zaleceń producenta. Jeśli poszukujesz środków czyszczących do ciężkich prac, takich jak sprzątanie dużych powierzchni czy też usuwanie trudnych plam, zapoznaj się z produktami od tej marki.