Pady ręczne

Olejowanie podłogi to proces żmudny, czasochłonny, ale za to skutkujący pięknym, naturalnym wyglądem drewna. W celu właściwego rozprowadzenia oleju po powierzchni drewnianej podłogi należy użyć specjalnego padu, osadzając go jednocześnie na dedykowanym stelażu. Co ważne, obydwa te elementy są dostępne w naszej ofercie!

Pad do olejowania podłogi — na co zwrócić uwagę?

Nasze pady wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, które skutecznie wchłania olej i pozwala na równomierne rozprowadzanie produktu po powierzchni podłogi. Pady charakteryzują się bardzo dużą nasiąkliwością, dzięki czemu łatwiej dozować środek konserwujący. Zastosowanie padu pomaga ograniczyć zjawisko rozlewania się nadmiaru oleju po powierzchni, dzięki czemu aplikacja jest łatwiejsza i nie zajmuje tak dużo czasu.

Pady a powierzchnia robocza

W naszej ofercie znajdują się pady wyróżniające się dużymi rozmiarami. Ich długość to aż 250 mm, a szerokość to 115 mm. Dzięki temu pad do olejowania podłogi może za jednym pociągnięciem pokryć ponad metr kwadratowy podłoża. Duża wydajność pracy połączona z równomierną aplikacją produktu konserwującego pozwala uzyskać bardzo dużą wydajność w trakcie olejowania i to niezależnie od liczby zastosowanych warstw, gęstości oleju, czy też techniki jego aplikacji na drewnianą powierzchnię.

Jaki stelaż do padu?

W naszym sklepie można nie tylko znaleźć pady do olejowania i polerowania podłogi, ale też kompatybilne z nimi stelaże. Nasze rozwiązania pozwalają na łatwe nałożenie stelaża, a także — co równie ważne — na wygodne umocowanie kija. Stelaż wyposażony jest w specjalny otwór, który stabilizuje wspomniany kij. Dzięki temu można nim się łatwo posługiwać i to niezależnie od rodzaju pada, podłogi, jej chropowatości itd. Co ważne, nasze stelaże są dopasowane do rozmiarów padu, a ich połączenie odbywa się za pomocą łatwego w obsłudze mechanizmu.

Pad do podłogi — zastosowanie

Każdy, dostępny w naszej ofercie pad do podłogi to akcesorium, które może być wykorzystywane na wiele różnych sposobów. Oferujemy np. rozwiązania przeznaczone do olejowania podłóg drewnianych, ale też do ich obróbki mechanicznej. Nasz pad do polerowania podłogi sprawdzi się m.in. w trakcie usuwania zanieczyszczeń z powierzchni drewna, a także jako przyrząd do matowienia gotowej, olejowanej powłoki. Wszystko po to, aby jej kolejna warstwa doskonale trzymała się podłoża.

Zapraszamy do nas!

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę padów i stelaży, dzięki którym zarówno przygotowanie mechaniczne podłoża, jak i samo olejowanie podłogi jest dużo łatwiejsze i nie zajmuje tak dużo czasu. Pad do polerowania podłogi jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które wykazuje bardzo dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Ryzyko uszkodzenia padów na nierównej, drewnianej powierzchni jest znikome. W razie potrzeby można szybko zmienić pad, wykorzystując do tego celu prosty mechanizm.

Reasumując, w naszej ofercie mamy wszechstronne rozwiązania, dzięki którym renowacja podłóg drewnianych przyniesie konkretne, wymierne skutki.