Kije teleskopowe

Kije teleskopowe to urządzenia zapewniające wygodną i bezpieczną pracę w trakcie mycia okien i innych powierzchni płaskich. W naszej ofercie znajdują się kije o długości 3 i 4,5 metra, dzięki którym łatwiej będzie umyć nawet najbardziej trudno dostępne przestrzenie.

Czym jest kij teleskopowy?

Dostępny w naszej ofercie aluminiowy kij teleskopowy to przedmiot, do którego można łatwo podpiąć szczotkę, myjkę lub ściągaczkę do wody. Kijki wykonane są z aluminium, gdyż dzięki temu są lekkie, poręczne i przede wszystkim odporne na działanie wilgoci. Akcesoria wchodzące w skład naszego asortymentu mają konstrukcję składaną. Oznacza to, że dzięki nim można łatwo oczyścić zarówno te powierzchnie, które znajdują się daleko, jak i te, które są zaledwie 1 - 2 metrów od użytkownika.

Jak zbudowany jest kij?

Praktycznie każdy kij teleskopowy do mycia okien jest zbudowany z kilku segmentów. Nasze kije składają się z dwóch lub trzech części, z których każda ma 1,5 metra długości. Dzięki temu łatwo dostosować ich długość do aktualnych potrzeb użytkownika. W praktyce oznacza to, że ich długość — zależnie od konfiguracji — może wynieść około 1,6 m, 3 metry i 4,5 metra. Połączenie poszczególnych elementów ze sobą jest bardzo proste i nie zajmuje dużo czasu. Dzięki temu użytkownik sprzętu czyszczącego może szybko rozpocząć pracę.

Wygodny w użyciu

Oferujemy kije zaprojektowane specjalnie z myślą o użytkowniku. Kij teleskopowy do mycia okien posiada z jednej strony gwintowaną końcówkę, na którą nasadzana jest myjka, szczotka lub ściągaczka. Dzięki zastosowaniu wytrzymałego gwintu połączenie to jest trwałe i stabilne. Z drugiej strony kijka znajduje się wytrzymała, plastikowa rękojeść. Zastosowanie plastiku jest tu nieprzypadkowe, gdyż w przypadku wystąpienia niższych temperatur plastik jest dużo przyjemniejszy w dotyku niż stal. Dzięki temu nasze kije są wygodne i ergonomiczne w użyciu.

Dlaczego warto wybrać nasze kije?

Każdy, dostępny w naszej ofercie kij aluminiowy teleskopowy to przedmiot wyróżniający się bardzo dużą trwałością. Jest on wytrzymały, bezpieczny dla użytkownika i wygodny w użyciu. Kije wyposażone są w funkcjonalne, uniwersalne końcówki, dzięki czemu są kompatybilne z większością dostępnych na rynku myjek i szczotek. Obsługa naszych kijków również jest banalnie prosta, co oczywiście ma przełożenie na ogólny komfort pracy.

Kij teleskopowy to prosty, ale za to bardzo funkcjonalny gadżet. Dzięki niemu nie trzeba używać drabiny, co oczywiście wiąże się z mniejszym ryzykiem wypadku po stronie pracownika.