Gastronomia

Środki czystości dla gastronomii

Prowadzenie gastronomii wiąże się z obowiązkowym utrzymywaniem idealnej czystości. Codzienne sprzątanie i gruntowne czyszczenie będzie dużo łatwiejsze ze specjalistycznymi detergentami do różnych powierzchni z naszej oferty. Polecamy preparaty, które poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami i usuną osadzający się na każdej powierzchni tłuszcz.

Preparat na niedrożne rury i odpływy

Resztki jedzenia zalegające w rurze odpływowej to sytuacja, która może zdarzyć się w każdym lokalu gastronomicznym. Aby szybko pozbyć się problemu i udrożnić zatkany odpływ polecamy specjalistyczny preparat do udrażniania rur. Drain Opener o silnie zasadowym pH szybko poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zanieczyszczeniami, bez problemu je rozpuszczając. Środek ten jest całkowicie rozpuszczalny w wodzie, dlatego jest dedykowany do stosowania w branży spożywczej. Użycie środka do udrażniania rur Drain Opener nie tylko eliminuje zalegające w rurach resztki jedzenia, ale również niweluje nieprzyjemne zapachy. Preparat do udrażniania rur jest rekomendowany do rur w zlewach oraz w toaletach.

Błyszczący grill i piekarnik bez wysiłku

Alkaliczny środek do mycia pieców konwekcyjnych Konvect Clean sprawdzi się doskonale do codziennej pielęgnacji po zakończonym dniu pracy, a także do gruntownego mycia ciśnieniowego. Oferowany przez nas płyn do mycia piekarnika doskonale usuwa przypalone resztki jedzenia, a także zalegającą sadzę. Czyszczenie pieca konwekcyjnego preparatem Konvect Clean gwarantuje nieskazitelną czystość i błyskawiczną gotowość do ponownego użycia piekarnika.

W naszym sklepie mamy również wydajny preparat Oven Cleaner, czyli uniwersalny płyn do mycia grilla, piekarnika, pieca konwekcyjnego, a nawet kominka. Przeznaczony do czyszczenia ręcznego, pianowego oraz natryskowego. Powierzchnia wyczyszczona preparatem Oven Cleaner odzyskuje dawny blask i zachęca do przygotowywania kolejnych potraw.

Lśniąca kuchnia bez tłuszczu

Niezależnie od tego, jaką gałęzią gastronomii się zajmujesz, osad z tłuszczu jest Twoim ponadczasowym wrogiem. W naszym sklepie znajdziesz bezwzględny płyn do mycia kuchni, a także płyn do usuwania tłuszczu i innych trudnych osadów w postaci aktywnej pianki. Dzięki tym środkom codzienne oczyszczanie powierzchni z tłustego osadu będzie czystą przyjemnością. Składniki zawarte w środkach do walki z tłuszczem poradzą sobie także ze starymi plamami, które nie oparły się dotychczas innym środkom o mniejszej mocy.

Różnorodne akcesoria do czyszczenia

Oprócz specjalistycznych preparatów do czyszczenia elementów wyposażenia gastronomicznego zamówisz u nas również gąbki i zmywaki o różnorodnej sile tarcia. Do wrażliwych teflonowych powierzchni rekomendujemy dedykowane zmywaki do teflonu, które dokładnie czyszczą, nie naruszając delikatnej powierzchni. Do walki z bakteriami i drobnoustrojami polecamy płyny o właściwościach dezynfekujących. Dzięki nim powierzchnie przeznaczone do kontaktu z żywnością będą wolne od czynników chorobotwórczych.