Odkurzacze

Odkurzacze profesjonalne przeznaczone są do czyszczenia powierzchni biurowych, hoteli lub innych miejsc użyteczności publicznej. Ogólnodostępne przestrzenie łatwo ulegają zanieczyszczeniom, ponieważ codziennie przebywa w nich duża ilość osób. Niezależnie od tego, jaka pogoda panuje na zewnątrz, podłogi są miejscem, gdzie zbierają się wszelkie zanieczyszczenia, kurz lub na przykład błoto. Najprostszym rozwiązaniem, aby utrzymać je w czystości, jest odkurzacz biurowy, który doskonale radzi sobie ze sprzątaniem.

Odkurzacze do zanieczyszczeń suchych i mokrych

W naszej ofercie znajdują się różne modele odkurzaczy biurowych. Wysokie stopnie mocy zapewniają dokładne sprzątanie, nawet trudniejszych powierzchni jak wykładziny czy dywany. Odkurzacze profesjonalne wyposażone są we wszelkie niezbędne elementy ułatwiające sprzątanie, zarówno na sucho, jak i na mokro. Pojemne zbiorniki pozwalają zbierać dużą ilość zanieczyszczeń, bez konieczności częstej wymiany worka. Różne końcówki umożliwiają czyszczenie trudno dostępnych miejsc. Urządzenie gotowe jest do pracy od razu po zakupie.

Łatwiejsze sprzątanie

Odkurzacz profesjonalny można używać również na dywanach czy meblach tapicerowanych. Odkurzacz został zaprojektowany tak, aby jego użytkowanie było przyjemne i wygodne. Dzięki małej wadze przenoszenie czy transport odkurzacza jest łatwy, nawet dla osób słabszych fizycznie lub niemogących dźwigać. Rączka znajdująca się w górnej części urządzenia ułatwia jego podnoszenie. Zwrotne kółka przednie i duże koła tylne zapewniają wygodne przemieszczanie urządzenia na różnych typach podłóg. Długi wąż ułatwia dotarcie do zakamarków. Przewód zasilający o długości nawet 8 metrów zapewnia wygodną pracę bez konieczności ciągłego poszukiwania gniazdka. Odkurzacze biurowe są łatwe w obsłudze. Posiadają wygodny włącznik, który można uruchomić nie tylko dłonią, ale również stopą, bez konieczności schylania się. Wytrzymała plastikowa obudowa jest odporna na zarysowania czy uszkodzenia. Każde urządzenie wyposażono w filtry wyłapujące kurz i brud z odkurzanych powierzchni. Materiał, z którego wykonane są worki, zapobiega ich pękaniu i wydostawaniu się zanieczyszczeń na zewnątrz. Odkurzacze dostępne w naszym sklepie są tanie w eksploatacji i trwałe, dzięki czemu będą służyć przez wiele lat. Dodatkową zaletą odkurzaczy jest to, że są one niezwykle ciche. Pozwala to na sprzątanie biur, nawet wtedy, gdy znajdują się w nim pracownicy — działający sprzęt nie będzie im przeszkadzać w wykonywaniu obowiązków.