Ręczniki papierowe

Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje na polskim rynku już od wielu lat i zajmuje się sprzedażą sprzętu, środków i detergentów do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. W ostatnim czasie oferta sklepu internetowego została wzbogacona o ręczniki papierowe. Posiadamy bardzo bogaty asortyment, składający się z chociażby 3.000 lub nawet 4.000 listków w opakowaniu. Bardzo dużym zainteresowaniem klientów naszej firmy cieszą się produkty na rolkach. Możliwy jest zakup 2, a nawet 6 rolek w bardzo atrakcyjnych cenach.
Wielu przedsiębiorców decyduje się na zakup do swojej firmy zestawu 12 rolek ręczników papierowych. Są one wykonane z 2 warstw, co zapewnia bardzo efektywne wchłanianie i czyszczenie różnego rodzaju powierzchni. Wytrzymały materiał zapobiega przedzieraniu się płatów, a proces wodoutrwalania jeszcze bardziej wzmacnia oferowane produkty. Zachęcamy do zapoznania się z całością prezentowanej przez nas oferty. Jesteśmy przekonani, że dostarczany asortyment spełni oczekiwania każdego z klientów.
  • Show Sidebar
Active filters
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć