Stelaże

Sprzątanie podłóg oraz innych powierzchni polega nie tylko na ich zamiataniu. Równie ważne jest czyszczenie na mokro, pozwalające na dezynfekcję posadzki, jak i pozbycie się z niej większych zabrudzeń. Nie obędzie się więc bez mopa, który pozwala na skuteczne czyszczenie z użyciem wody oraz profesjonalnych płynów do mycia podłóg. Odpowiedni sprzęt znaleźć można w ofercie naszego sklepu internetowego.

Stelaże do mopa

Dużą popularnością cieszy się mop składany, którego główną częścią jest stelaż. To właśnie na nim montuje się specjalne wkładki o wysokiej chłonności, które pozwalają na dokładnie wyczyszczenie podłogi. Nasze stelaże zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów, a dokładnie tworzyw sztucznych i metalu. Są więc solidne i trwałe, a jednocześnie funkcjonalne. Bez większego trudu można zakładać na nie i zdejmować z nich wkłady. Każdy stelaż do mopa będzie służył na długi okres, nawet przy codziennym użytkowaniu. Znacznie ułatwi on pracę osobom zajmującym się sprzątaniem zawodowo.

Stelaże do wyboru

Nasza oferta jest zróżnicowana, dzięki czemu każdy może dobrać właściwy stelaż. Mop składany bywa różnoraki, to ważne więc, aby dobrze dopasować do niego ten element. Wszystkie stelaże pochodzą od renomowanych oraz sprawdzonych producentów. Są one dostępne w kilku wymiarach. Oczywiście, istnieje także możliwość, aby dokupić do nich właściwe kije.

Stelaże Speedy

Na szczególną uwagę zasługują stelaże Speedy. Zawierają one przycisk nożny, który pozwala na szybkie oraz bezdotykowe założenie, jak również wyżymanie mopa w wyciskarce. To innowacyjny produkt, usprawniający sprzątanie, a także podnoszący poziom higieny w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych. Umiejscowiony został w nim magnez, który ułatwia zamykanie oraz zapobiega jego mimowolnemu otwieraniu.

Choć stelaż do mopa bez trudu zakupić można w wielu miejscach, warto zdecydować się na skorzystanie właśnie z naszej oferty. A to dlatego, że nasze stelaże wyróżniają się wysoką jakością, funkcjonalnością oraz innowacyjnością. Zarazem są dostępne w niewygórowanych cenach.