Odświeżacze w spray'u / w płynie

Odczuwanie wrażeń zapachowych to jeden z ważniejszych zmysłów człowieka. Nieprzyjemna woń sprawia, że odczuwamy dyskomfort i po prostu źle się czujemy. Z pomocą przychodzą preparaty, które mają za zadanie neutralizować nieprzyjemne związki lotne i zastępować je świeżymi, przyjemnymi nutami zapachowymi. Cała gama tego typu produktów znajdujących się na naszej stronie internetowej, skutecznie i szybko eliminuje niechciany zapach, dzięki czemu mogą Państwo cieszyć się wybraną przez Was kompozycją zapachową.

Dwa skuteczne sposoby aplikacji.

Przed wyborem odpowiedniego produktu, warto zastanowić się, czego właściwie potrzebujemy i na jak dużą powierzchnię. Znajdziesz u nas dwa rodzaje tych wyjątkowych specyfików.

    • Pierwszym z nich są odświeżacze powietrza w sprayu. Sposób aplikacji jest niezwykle prosty. Przy użyciu dozownika wystarczy jedna doza, aby w błyskawiczny sposób pozbyć się brzydkich zapachów z pomieszczenia i rozprowadzić po przestrzeni nową, przyjemną woń. Niektóre z oferowanych produktów mają silniej skoncentrowane substancje czynne, dzięki czemu nadają się również do większych przestrzeni nawet do 200m3. W ofercie znajdziesz zarówno małe, jak i poręczne odświeżacze w sprayu o pojemności 200 ml, które możesz zabrać ze sobą, chociażby do odświeżenia auta oraz większe o pojemnościach 500 ml i 1 l. Odświeżacze, które możemy rozpylać, mają różne zastosowania. Niektóre są dedykowane do pomieszczeń sanitarnych, inne nadają się do mieszkań, biur, samochodu i innych pomieszczeń. Są też takie, które preferowane są do odświeżania tkanin (dywany, ubrania, zasłony itp.). Każdy produkt jest właściwie opisany, dlatego warto zwrócić uwagę na właściwości, aby dokonać trafnego wyboru.

    • Drugim rodzajem są odświeżacze w płynie. Pełnią między innymi funkcję dekoracyjną. Mają za cel powolne uwalnianie przyjemnego zapachu, co sprawia, że cały czas utrzymują pożądaną woń w pomieszczeniu. Znajdziesz u nas piękne flakoniki, w których umieszczone są bambusowe patyczki. Odświeżacz powietrza w płynie świetnie sprawdzi się w biurze lub mieszkaniu, w pomieszczeniach, w których chcemy zachować stałą świeżość i przyjemne wrażenie.

Nuty zapachowe, które pokochasz.

Wśród wymienionych rodzajów odświeżaczy, znajdą Państwo duży wybór zapachów. Od popularnych kwiatowych kompozycji do tych bardziej wyszukanych i intrygujących, które nawiązują do znanych markowych perfum. Zachęcamy do przejrzenia oferty w naszym sklepie internetowym. Z pewnością znajdziesz w niej zapach, który Cię urzeknie i skutecznie zneutralizuje ten, którego chcesz się raz na zawsze pozbyć. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta, a z pewnością Państwu pomożemy.