Kije

Odpowiednio dobrany kij do mopa może ułatwić codzienne czynności porządkowe. Dlatego w ofercie znajdą Państwo różne rodzaje drążków, które nadają się do sprzątania niewielkich oraz rozległych powierzchni użytkowych. Dostarczamy wyłącznie wysokiej jakości, wytrzymałe kije do mopów — zależy nam, aby nawet najbardziej wymagający Klienci mogli zaopatrywać się w naszym sklepie.

Podstawa to mocny kij do mopa

Warto postawić na sprawdzone rozwiązania, które służyć będą przez wiele lat. Wybierając kij aluminiowy do mopa, mają Państwo pewność, że zakupiony produkt będzie nie tylko mało podatny na uszkodzenia, ale także lekki. Anodowany drążek nie brudzi rąk i nie rdzewieje. Oferowane przez nas tego typu produkty wyposażone są w zawleczki pasujące do większości dostępnych na rynku stelaży oraz rączkę z tworzywa. Haczyk na końcu pozwala odwiesić mop do wyschnięcia. Długość kija wynosi 140 cm.

Godnym uwagi produktem jest także kij metalowy powlekany plastikową powłoką chroniącą trzon przed korozją. Standardowy gwint czyni z niego uniwersalną propozycję do łączenia z mopem, szczotką oraz wszelkiego rodzaju zamiataczami. Kij do mopa ma długość 130 cm, zaopatrzono go w końcówkę do wieszania. Występuje w kilku wariantach kolorystycznych.

Bardziej tradycyjną opcję stanowi kij drewniany do mopa. Powierzchnia trzonka jest oszlifowana i bezpieczna w użyciu. Uniwersalny gwint wykonany został w drewnie. Na końcu tego 120-centymetrowego kija znajduje się haczyk do wieszania wykonany z tworzywa.

Kij do stelaża nożycowego

W naszym sklepie mogą Państwo kupić również profesjonalny, mocny kij do mopa nożycowego wykorzystywanego do sprzątania przestronnych powierzchni użytkowych. Podwójny drążek o długości 100 cm wyposażony został w wygodne gumowe uchwyty. Chromowana powłoka zabezpiecza produkt przed niekorzystnym działaniem wody i stosowanych środków czystości. Kij cechuje duża wytrzymałość, lekkość oraz łatwość obsługi. Należy pamiętać, że stelaż do tego typu kija do mopa sprzedawany jest jako osobne akcesorium. Warto zaopatrzyć się także w odpowiednie wiadro oraz końcówkę mopa.