Wiadra, wózki

Gdy mamy do dyspozycji profesjonalny sprzęt i praktyczne akcesoria, czynności związane ze sprzątaniem, przestają być wyzwaniem. Noszenie ciężkich wiader z wodą jest uciążliwe i niezdrowe dla kręgosłupa. Wiadro na kółkach czy mop z wózkiem pomagają poprawić efektywność sprzątania, a wykonywanie prac porządkowych jest lżejsze i szybsze.

Wiadra na kółkach z wyciskarką - praktyczne zestawy

Wiadra na kółkach ułatwiają codzienny serwis. Dostępne w naszej ofercie internetowej mopy z wiadrem oraz wózki do mycia wykonane zostały z wytrzymałych elementów plastikowych, które nie odkształcają się pod naporem wody. Oferujemy mopy z wiadrami o różnych pojemnościach, pojedyncze wiadra na wózkach i wózki na dwa wiadra, które charakteryzują się zróżnicowanym wykonaniem. Dzięki temu każdy ma możliwość doboru produktu, który będzie odpowiadał na indywidualne potrzeby klienta. Nasz asortyment może być z powodzeniem używany zarówno w mieszkaniu, jak i zakładzie pracy, hotelu czy przez profesjonalną firmę sprzątającą. Pojemność wiader liczy od 15 do 25l, a na wózkach podwójnych - 2 x 20l. Sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie powierzchnia do czyszczenia nie jest zbyt duża.

Wózek z dwoma wiadrami

Specjalistycznym sprzętem do sprzątania w ofercie naszego sklepu jest wózek z dwoma wiadrami i wytrzymałymi kuwetami na różnego rodzaju akcesoria i detergenty, na przykład rękawice, szczotki, ściereczki, środki czystości. Ponadto posiada on przydatny uchwyt do worka na śmieci, a także zapięcia na mopa, szczotkę oraz szufelkę, które sprawiają, że sprzątanie jest proste jak nigdy dotąd. Skrętne kółka w wózkach serwisowych zostały wykonane z miękkiej gumy, niepozostawiającej po sobie śladów na posadzce. Dodatkowo metalowy stelaż malowany proszkowo zapewnia solidne wykonanie i stabilność. Poszczególne elementy wózka zostały zamontowane w taki sposób, aby obsługa i wykorzystanie akcesoriów była jak najprostsza. Większe wózki posiadają dodatkowe kółka, zapewniające stabilność. Poręczny uchwyt sprawia, że prowadzenie wózka nie wymaga nakładów siły, a kółeczka nie blokują się w trakcie jazdy. Wykorzystanie wiader na kółkach oraz praktycznych wózków sprawia, że nie tracimy czasu na zbędne czynności.