Wkłady do automatu

Wkłady zapachowe to prosty, funkcjonalny i skuteczny sposób na odświeżenie powietrza wewnątrz domu lub mieszkania. Dzięki nim można nie tylko wypełnić pomieszczenie przyjemnym zapachem, ale też zneutralizować te zapachy, które pozostają np. po gotowaniu posiłków.


Jak działają zapachy do dyfuzora?

Dostępne w naszej ofercie zapachy do dyfuzora wchodzą w skład urządzeń, które (dzięki odpowiednio zaprojektowanym mechanizmom) emitują do otoczenia preparat zapachowy w postaci delikatnej, skondensowanej mgiełki. Dyfuzory są zasilane za pomocą baterii lub napięcia sieciowego i posiadają specjalny mechanizm, który umożliwia kontrolowanie ilości emitowanego do otoczenia zapachu. Czym kierować się wybierając wkłady do dyfuzora zapachów?

  1. Aromat - na rynku są dostępne różne rodzaje zapachów, zaczynając od typowo odświeżających, aż po uspokajające i regenerujące.

  2. Działanie - wkłady dostępne w naszej ofercie nie tylko emitują zapach do otoczenia, ale też neutralizują inne zapachy pozostałe np. po gotowaniu lub sprzątaniu.

  3. Wydajnością - nasze wkłady posiadają dużą ilość substancji zapachowej. Mogą one działać nawet przez 2 miesiące, zakładając, że w ciągu dnia zapach zostanie uwolniony do 50 razy.


Dlaczego warto wybrać nasze wkłady do dyfuzora zapachów?

Oferowane przez nas wkłady do automatycznego odświeżacza powietrza to wydajne i funkcjonalne akcesoria, które są proste w obsłudze. Ich zawartość jest zamknięta w ergonomicznych, hermetycznie zamkniętych opakowaniach, które wystarczy w odpowiedni sposób włożyć do dyfuzora. Zapas wkładów można z łatwością przechowywać w szafce, gdyż ich termin przydatności do użycia jest bardzo długi. Wkłady emitują zapach w postaci delikatnej mgiełki, która z łatwością rozprowadza się po całym domu. W każdym z pomieszczeń można umieścić dyfuzor z innym zapachem, tworząc w ten sposób różnorodną aromatycznie kombinację zapachów. Uzyskany w ten sposób efekt zapachowy docenią zarówno mieszkańcy, jak i odwiedzający ich goście. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty serdecznie zapraszamy do kontaktu.