Wózki hotelowe do sprzątania

Wózki hotelowe to niezbędne wyposażenie każdego obiektu hotelowego. Usprawniają one pracę serwisu sprzątającego. Służą jako środek transportu dla brudnej pościeli, prania czy środków czystości.Wózek serwisowy hotelowy to praktyczne i niezbędne narzędzie pomagające w utrzymaniu czystości i higieny.

Wózki serwisowe

Ekipa porządkowa jest wizytówką każdego obiektu noclegowo- od ich pracy zależy w dużej mierze zadowolenie klientów. A Ty przecież chcesz, żeby Twoi klienci byli zadowoleni i jeszcze do Ciebie wrócili.Jakość sprzątania niewątpliwie zależna jest od wózka serwisowego, jaki towarzyszy Twojemu pracownikowi.Wózki serwisowe wyposażone są w kółka, wiadra i pasy wyciskające do mopów. Urządzenia te zostały zaprojektowane w umiejętny sposób, z myślą o zastosowaniu ich w pensjonatach, restauracjach, oraz we wszystkich placówkach, gdzie higiena odgrywa kluczową rolę. Profesjonalne wózki serwisowe gwarantują przyjemną pracę. Są ekonomiczne w eksploatacji oraz podnoszą standard higieny w miejscu użytkowania.

Wózki hotelowe do sprzątania

Wózek serwisowy hotelowy sprawdza się doskonale w codziennych pracach hotelowych. Jest pomocny w utrzymaniu czystości na piętrach i w pokojach. Wygodna obsługa i pojemność pozwala na nieprzerwaną pracę przez dłuższy czas. Wpływa to na wydajność i komfort pracy.Wózek hotelowy powinien być odpowiednio wyprofilowany, lekki, wygody oraz funkcjonalny, tak, aby maksymalnie usprawnić pracę osobie sprzątającej. Zastosowanie wytrzymałych materiałów i praktycznych rozwiązań pozwala na zachowanie doskonałego stanu wózków przez długie lata.

Odpowiedni wózek serwisowy = lepszy housekeeping

Housekeeping specjalistyczne usługi porządkowe wykonywane na rzecz obiektów hotelowych. Usługi te niewątpliwie wpływają na odczucia i opinie gości hotelowych. Dzięki profesjonalnej obsłudze klient z pewnością wróci do hotelu, w którym czuje się komfortowo.

Odpowiednie wózki hotelowe będą ostoją dla serwisu sprzątającego podczas mycia podłóg- dzięki półkom, będzie zawierał wszystkie niezbędne środki i detergenty do sprzątania. Praktyczny wózek serwisowy do sprzątania do funkcjonalne rozwiązanie nie tylko dla hoteli, ale też szkół, placówek medycznych, biur czy galerii handlowych.

Wózki serwisowe zaprojektowane są w prosty i praktyczny sposób. Zapewnia to maksimum funkcjonalności. W zależności od modelu wózki mogą być wyposażone w różne elementy. Najczęściej są to:

- uchwyty na worki na śmieci,

- kuwety i pojemniki,

- wiadra,

- prasy do wyciskania mopów.

Wszystkie elementy ustawione są na podstawie jezdnej, która umożliwia ciche i sprawne poruszanie się wózkiem, bez konieczności noszenia ciężarów. Wózki serwisowe usprawniają cały proces sprzątania i umożliwiają łatwy transport wszelkich niezbędny środków czystości. Warto więc zaopatrzyć swoich pracowników odpowiedzialnych za utrzymanie czystości w obiekcie w odpowiednie narzędzia, które ułatwią im pracę.

Hiprom- Twój dystrybutor urządzeń do utrzymywania czystości

Hiprom to importer i dystrybutor profesjonalnych urządzeń, chemii do sprzątania i środków niezbędnych do utrzymywania czystości.
Szukasz odpowiednich wózków serwisowych do swojego obiektu? Bogata oferta firmy pozwoli sprostać każdym oczekiwaniom.

  • Show Sidebar
Active filters