Wózki hotelowe

Wózki hotelowe do sprzątania to niezbędne wyposażenie każdego obiektu hotelowego. Te praktyczne narzędzia służą jako środek transportu dla brudnej pościeli, ręczników czy środków czystości. Narzędzia te zapewniają personelowi efektywną organizację pracy, oszczędzając czas na zbieranie materiałów z różnych miejsc.

Wózki serwisowe - narzędzie poprawiające efektywność

Wózki serwisowe hotelowe odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu porządku i czystości w obiektach takich jak hotele czy pensjonaty. Wózki serwisowe hotelowe wyposażone są w kółka, wiadra i pasy wyciskające do mopów. Zaprojektowano je z myślą o pracach porządkowych w pensjonatach, restauracjach, oraz we wszystkich innych obiektach, gdzie higiena odgrywa kluczową rolę. Wózki hotelowe są ekonomiczne w eksploatacji oraz podnoszą standard higieny w miejscu użytkowania.

Wózki hotelowe do sprzątania - codzienne zastosowanie

Wózek serwisowy hotelowy sprawdza się doskonale w codziennych pracach hotelowych. Jest pomocny w utrzymaniu czystości na piętrach i w pokojach. Wygodna obsługa i pojemność pozwala na nieprzerwaną pracę przez długi czas. Wózki hotelowe z naszej oferty są odpowiednio wyprofilowane, lekkie, wygodne oraz funkcjonalne - wszystko po to, aby maksymalnie usprawnić pracę osobie sprzątającej. Zastosowanie wytrzymałych materiałów i praktycznych rozwiązań pozwala na zachowanie doskonałego stanu wózków bez zmartwień o uszkodzenia.

Jak wybrać odpowiedni wózek serwisowy hotelowy?

Wózek hotelowy przede wszystkim powinien być dostosowany do wielkości hotelu i ilości codziennej pracy. Zbyt mały wózek sprawi, że praca z nim będzie uporczywa i niewygodna. Z kolei zbyt duży, może tylko ją spowalniać. Dlatego przed zakupem - upewnij się, że wybrany wózek spełni oczekiwania Twoje i Twoich pracowników pod względem obsługi i funkcjonalności w obiekcie.

Podstawowe wyposażenie wózka hotelowego

W zależności od modelu wózki serwisowe hotelowe mogą być wyposażone w różne elementy. Najczęściej są to:

  • uchwyty na worki na śmieci,

  • kuwety i pojemniki,

  • wiadra,

  • prasy do wyciskania mopów.

Wszystkie elementy ustawione są na podstawie jezdnej, która umożliwia ciche i sprawne poruszanie się wózkiem bez konieczności noszenia ciężarów. Wózki serwisowe usprawniają cały proces sprzątania i umożliwiają łatwy transport wszelkich niezbędny środków czystości.

Oferta sklepu internetowego hiprom.pl

W naszej ofercie znajdują się wózki hotelowe różnej wielkości i o zróżnicowanym zastosowaniu. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na wózki Capri 1C, Ischia 12C oraz Ischia 15C. Wózki są sprzedawane oddzielnie - bez przyborów sprzątających takich jak mopy czy chemia profesjonalna. Zapraszamy do zapoznania się całym asortymentem sklepu - zapewniamy, że wszystko, co jest niezbędne do profesjonalnego sprzątania powierzchni hotelowych, znajdziesz u nas!