Worki na śmieci

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie jakościowych akcesoriów do utrzymania czystości i porządku. Oferta sklepu internetowego to między innymi worki na śmieci. Produkty są dostępne w wielu rozmiarach, od 35 litrów do nawet 240 litrów pojemności. Odznaczają się bardzo dużą wytrzymałością oraz możliwością składowania różnego rodzaju odpadów, jak szkło, tworzywo sztuczne, aluminium czy papier.

Znakomita jakość wykonania

Prezentowane worki na śmieci zostały wykonane z wytrzymałej folii LDPE o grubości sięgającej 28 mikronów. Produkt o takiej grubości jest niezwykle trudno rozerwać nawet przez bardzo ostre przedmioty, jak puszki czy popękane szkło. Zastosowana perforacja pozwala na bezproblemowe oddzielanie akcesoriów od siebie. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów naszego sklepu internetowego oraz do wybrania najodpowiedniejszego asortymentu. Szerokie zaplecze firmy jest gwarancją spełnienia oczekiwań każdego z klientów.
  • Show Sidebar
Active filters
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć