Automaty

Nasze przedsiębiorstwo działa w branży już od wielu lat, a zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam na zaoferowanie nowoczesnych urządzeń do czyszczenia. W ostatnim czasie oferta sklepu internetowego została wzbogacona o automaty do mycia posadzek. Posiadany przez nas asortyment został stworzony by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się model automatu czyszczącego „CT30 B45”, który posiada zbiornik na czystą wodę o pojemności 30 litrów, a dzięki intuicyjnej obsłudze oraz łatwości manewrowania nie sprawia on żadnych problemów osobom nawet bez doświadczenia w pracy z tego typu maszynami.

Sprzęt do mycia dużych powierzchni

Automat czyszczący z serii „CT80 BT70” jest zazwyczaj stosowany w dużych magazynach lub centrach handlowych. Sprzęt do mycia dużych powierzchni ma wygodne miejsce dla kierowcy, bardzo pojemny zbiornik na wodę i ma możliwość nieustannej pracy nawet przez 5 godzin bez konieczności ładowania akumulatora. Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty oraz do wybrania urządzenia najbardziej spełniającego Państwa oczekiwania. W razie potrzeby nasz zespół doświadczonych sprzedawców pomoże przy wyborze maszyny.
Nie wszędzie sprawdzi się klasyczny sprzęt do ręcznego mycia podłóg, przy naprawdę dużych powierzchniach warto postawić na automatyczne urządzenie, które ułatwi zadanie zespołowi sprzątaczy i sprzątaczek.