Czyściwa

Opis produktu

Białe czyściwa celulozowe, zwane też czyściwami przemysłowymi, to doskonały i profesjonalny zamiennik dla popularnych ręczników papierowych oraz ścierek materiałowych. Powstały one z myślą o zastosowaniu w przemyśle, warsztatach oraz zakładach usługowych, jak salony fryzjerskie czy myjnie samochodowe. Mocna dwuwarstwowa struktura sprawia, że czyściwo jest odporne na uszkodzenia takie jak: rozdzieranie się papieru i strzępienie w trakcie pracy. Dzięki temu nadaje się do wszelkich prac porządkowych, także tych specjalistycznych, bez względu na stopień ich intensywności, tj. od tych lżejszych, polegających na usuwaniu brudu i pyłów, po te o znacznie bardziej skomplikowane, np. w myjni samochodowej lub do wycierania trudnych plam powstałych w wyniku rozlania się oleju lub smaru. Wykorzystuje się też do wycierania rąk, gdyż są bezpieczne dla skóry, a także do polerowania nawet delikatnych powierzchni.

Cechy produktu

Czyściwa białe są wykonane w 100% z białej bezpyłowej celulozy. Na jednej rolce jest 800 listków o wymiarach 25 cm x 25 cm. Po użyciu czyściwo celulozowe należy wyrzucić do kosza na odpady zmieszane.

Zastosowanie produktu

Czyściwo celulozowe jest komfortowe w pracy, gdyż jest niezwykle wytrzymałe, odporne na rozdzieranie oraz chłonne. Ponadto nie rozmaka pod wpływem wody ani się nie rozwarstwia. Właśnie ze względu na swoją wyjątkową wytrzymałość, czyściwo białe jest szczególnie polecane do prac związanych z utrzymaniem czystości w zakładach przemysłowych, drukarniach, lakierniach, warsztatach, sklepach i różnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej, gdzie wykorzystuje się je do usuwania smarów, detergentów, rozpuszczalników, wody oraz olejów. Może być też stosowane w myjniach samochodowych, branży spożywczej, kosmetycznej, laboratoryjnej, samochodowej i nie tylko.