Podajniki papieru toaletowego

Jakość i wytrzymałość

Podajnik na papier toaletowy JUMBO to proste w obsłudze urządzenie, które doskonale się sprawdzi w każdej łazience. Podajnik wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa ABS, przez co jest on wytrzymały i trwały. Tworzywo sztuczne typu ABS zwiększa również jego odporność na zarysowania i drobne uszkodzenia. Pojemnik jest dość kompaktowy, ma 23 cm wysokości oraz 20,5 cm szerokości, przez co bez problemu umieścisz je nawet w najmniejszej kabinie. Montaż podajnika jest bardzo prosty i nie będzie stanowił problemu, nawet jeśli nie jesteś wprawiony w tego typu drobnych pracach remontowych. Nasz podajnik to gwarancja jakości oraz wieloletniego użytkowania, dzięki odpowiedniemu doborowi materiałów i doskonałemu wykonaniu.

Wygodny dla użytkownika

Kształt podajnika sprawia, że nie będziesz mieć problemów z utrzymaniem jego czystości, co czyni z niego świetne rozwiązanie dla toalet publicznych, a także szkolnych czy barowych. Podajniki papieru toaletowego łatwo uzupełnisz rolkami papieru o każdej w tym też standardowej wielkości. Maksymalna średnica rolki papieru to 19 cm. Dolna listwa urządzenia została wykończona ząbkami, przez co łatwiej i wygodniej oderwiesz kolejne listki papieru toaletowego. Podajnik został wyposażony w wizjer kontrolny, który pozwoli ci na łatwe sprawdzenie, ile papieru zostało oraz czy nie musisz włożyć już nowej rolki.

Prostota to najlepsze rozwiązanie

Aby podajnik uzupełnić, otwierasz go przy pomocy niewielkiego, wciskanego kluczyka. Dzięki zamknięciu kradzież zawartość podajnika jest znacznie utrudniona. Podajniki papieru toaletowego nie zawierają elementów metalowych ani wewnątrz, ani zewnątrz, przez co urządzenia nie nachodzą rdzą, a ty nie musisz martwić się jej dość problematycznym usuwaniem. 

Klasyczny i elegancki

Minimalistyczny wygląd i biały kolor sprawiają, że podajnik do papieru będzie świetnie się wpisywał we wnętrze każdej łazienki bez względu na to, czy będzie to łazienka w prywatnym mieszkaniu, czy w luksusowej restauracji. Całość wykończona została delikatnym połyskiem i właśnie dlatego podajnik wyróżnia się eleganckim i estetycznym designem. Klasyczna forma podajnika zapewnia mu szerokie zastosowanie w łazienkach różnego typu, od tych w stylu skandynawskim, przez boho aż do łazienek w stylu kolonialnym. 

W przypadku dokonania zakupów na kwotę przekraczającą 300 zł dostawę masz zapewnioną gratis. Gwarantujemy możliwość szybkiego i łatwego zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od dnia dostawy.