Jesteśmy importerem i dystrybutorem profesjonalnych urządzeń i środków niezbędnych do utrzymania czystości.

Jako przedstawiciel włoskiej firmy VDM, która od ponad 40 lat jest wiodącym producentem ręcznego sprzętu do sprzątania, potrafimy zapewnić najwyższą jakość przy zachowaniu umiarkowanych cen.

Firma VDM posiada wiele patentów i innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie sprzątania.

Przykładem jest jedyny na rynku system bezdotykowego zrzucania mopa kieszeniowego do wiadra (TOUCH FREE SYSTEM) czy nowość wózki Transformer.

Dla poszukujących ekonomicznych rozwiązań, gdzie ważny jest budżet mamy propozycję innych zagranicznych producentów.

Od wielu lat współpracujemy również z największymi fabrykami w Europie i Azji, które produkują dla nas mopy według naszych standardów i potrzeb.

Importujemy również artykuły higieniczne jak ręczniki składane ZZ, ręczniki w roli i autocut, papiery toaletoweczyściwa itd.

Jesteśmy głównym dostawcą ręcznego sprzętu do sprzątania, zarówno dla największych jak i tych dopiero rozpoczynających biznes hurtowni, sieci handlowych i firm sprzątających z całego kraju.

Jako przedstawiciel firm KIEHL, Dolphin, EcoShine, MPS oferujemy środki czystości, które od wielu lat cieszą się uznaniem wszędzie tam, gdzie wymagane jest zastosowanie wysoce wydajnych, skutecznych i ekonomicznych systemów sprzątania. Nasza oferta obejmuje środki do mycia codziennego, zabezpieczania, pielęgnacji i czyszczenia gruntownego. Wszystkie oferowane produkty zostały przebadane i posiadają atesty PZH.

Jesteśmy też autoryzowanym dystrybutorem koncernu IPC. Jest to światowy lider w produkcji profesjonalnych urządzeń czyszczących. Odkurzacze SOTECO, automaty czyszczące GANSOW, myjki ciśnieniowe PORTOTECNICA

Dysponujemy więc kompletną ofertą na wózki do sprzątania (również wózki hotelowe), stelaże i mopy, kije do stelaży, zbieraki podłogowe, ścierki, środki czystości, mydła w płynie, papiery toaletowe, ręczniki papierowe, czyściwa i wiele innych.

Nasze wieloletnie doświadczenie i stabilna pozycja na rynku, pozwala nam sprostać nawet największym i najtrudniejszym wyzwaniom.