Kiehl - Thermodur Diamant 5l Ekstremalnie Trwała Dyspersja Akrylowa

KIEHL - Thermodur Diamant 5L Ekstremalnie trwała dyspersja akrylowa 

294,02 zł
Brutto
Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Dostawa gratis przy zamówieniu powyżej 300zł

 

Łatwy zwrot 14 dni od dostawy

Ekstremalnie trwała dyspersja akrylowa

Właściwości
Ekstremalnie odporna na ścieranie i zarysowania dyspersja o trójwymiarowej strukturze przeznaczona do ochrony wykładzin podłogowych w obszarach o bardzo wysokiej frekwencji. Dzięki dużej zawartości tworzywa sztucznego i zastosowaniu surowców nowej generacji, nawet wyługowane, stare podłogi już po nałożeniu 2 warstw filmu ochronnego, mocno odpierają brud, co ułatwia w znacznym stopniu racjonalne przeprowadzenie mycia bieżącego.
Na szczelnych i nowych powierzchniach efekt ten uzyskuje się już po nałożeniu 1 warstwy. Specjalna formuła umożliwia nałożenie pierwszej warstwy powłoki po krótkim czasie wysychania podłogi.
Powłokę wolną od PU można usunąć podczas fachowo przeprowadzonego mycia gruntownego. Thermodur -diamant jest odporny na działanie środków do dezynfekcji powierzchni i w znacznej mierze odporny na działanie środków do dezynfekcji rąk.
Skład
Dyspersje tworzywa sztucznego, twarde woski polietylenowe, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, żywice zwilżające, zmiękczacze. pH (koncentratu): ok. 8,5
Obszar zastosowania
Do wodoodpornych, umytych gruntownie pokryć podłogowych takich jak: PCV, guma, linoleum, chłonny kamień naturalny i sztuczny, itp. W przypadku podłóg z warstwą użytkową z PU lub PE należy przeprowadzić wcześniej test na przyczepność produktu.
Sposób użycia
Po myciu gruntownym i po krótkim czasie wysychania nierozcieńczony produkt rozprowadzić np. mopem płaskim cienką warstwą. Nie dopuścić do zaschnięcia produktu w mopie. Kanister po użyciu natychmiast zamknąć.
Pielęgnacja bazowa na podłogach umytych gruntownie:
W zależności od chłonności wykładziny podłogowej nałożyć 1-2 warstwy co ok. 60 min. Aby nie zmienić właściwości filmu pielęgnacyjnego na powierzchni podłogi, należy używać produktów o wysokiej zawartości rozpuszczalników jedynie do mycia gruntownego. Z powodu znacznie wydłużonego czasu utwardzania po nałożeniu więcej niż dwóch warstw, powłokę należy czyścić w przeciągu pierwszych 48 h wyłącznie na sucho.
Zużycie na m²
Pielęgnacja bazowa: 25 ml na warstwę

Chronić przed mrozem!

201105

Specyficzne kody